Powiedzieli po meczu Lech-Wisła

Poprawiono: piątek, 27, październik 2017 Drukuj E-mail

Kiko Ramirez (Wisła Kraków): To był trudny mecz, wcześnie strzeliliśmy gola i potem broniliśmy wyniku, szkoda że tuż przed ostatnim gwizdkiem tracimy gola.

Nenad Bjelica (Lech Poznań): Myślę, że zaczynaliśmy mecz pierwsze 20-25 minut, nie mieliśmy kontroli. POtem drużyna osiągnęła wyższy poziom, lecz nie wykorzystała okazji. Jeśli strzelasz w ostatniej sekundzie meczu to jest dobre. W tym roku mam duże pretensje do sędziego VAR, mieliśmy dwie, trzy sytuacje bardzo kontrowersyjne. Nie podoba mi się system VAR. Musimy czekać po strzeleniu gola, czy był błąd czy nie, musimy wstrzymywać swoją radość. Nie cieszę się, że mamy system VAR w Polsce. Teraz mamy VAR, który nie widzi do końca wszystkiego. Ludzkie błędy jestem w stanie zaakceptować, jeśli chodzi o system VAR, który miał widzieć wszystko. Walczyliśmy do końca, nie mam prestensji do drużyny, walczyli przez cały mecz. Widzimy, że to jest liga w której każdy może wygrać z każdym. Dzisiaj mieliśmy bardzo dobre zmiany. Nie mogliśmy odnaleźć sytuacji, żeby atakowali skrzydłami. Czasami strzelasz w pierwszych 15 minutach, czasami strzelasz w ostatnich 15 minutach.